Strona główna » Archiwum nowości » Nowości 2013

Archiwum wiadomości: 2013

10.12.2013 | Linc Polska na spotkaniach partnerskich w MOBOTIX

W dniach 21-23 października oraz 18-20 listopada br. przedstawiciele Linc Polska Sp. z o.o. wzięli udział w międzynarodowych spotkaniach partnerów marki Mobotix- VIP IPC oraz IPC. Oba spotkania miały miejsce w siedzibie firmy Mobotix w Langmeil w Niemczech. Uczestniczyli w nich czołowi partnerzy Mobotix z całego świata.

Więcej...


10.12.2013 | Nowy produkt - MX-Overvoltage-Protection

MX-Overvoltage-Protection-Box-RJ45/-LSA to produkt chroniący sieci teleinformatyczne przed przepięciami. Jest on przeznaczony do montażu wewnątrz uchwytu kamery. Dostępny w dwóch wariantach: MX-Overvoltage-Protection-Box-LSA łączący kabel sieciowy kamery z 8-żyłową instalacją sieciową lub MX-Overvoltage-Protection-Box-RJ45 łączący kabel sieciowy kamery z dalszym sieciowym przewodem instalacyjnym.

Więcej...


10.12.2013 | Kolejne kamery 5 Mega już dostępne

Q25M, M25M, D25M oraz wideodomofon IP T25M

Nowe kamery mają lepszą rozdzielczość  5 Megapikseli (obraz na żywo i rejestracja 3,1 Mega), czułość oraz odświeżanie, czyli priorytetowe parametry jeśli chodzi o bezpieczeństwo.

Wprowadzenie 5-megapikselowego przetwornika (5 Mega) znacznie poprawia jakość oraz szczegółowość obrazu, która jest lepsza o 27 procent. Zwiększa się również wrażliwość na światło- czynnik odgrywający kluczową rolę w wizyjnych systemach bezpieczeństwa. Wraz z ulepszoną funkcją zoomu kamery Mobotix gwarantują teraz większą elastyczność w trakcie codziennego użytkowania.

Więcej...


08.11.2013 | Dowolna kamera SeSys Torch +iPad mini Gratis

Kupując dowolną kamerę SeSys Torch, otrzymasz iPad mini 16GB 3G GRATIS. Doskonale nadaje się on do obsługi kamer SeSys Torch. Dodatkowo aplikacja MobotixApp do zarządzania kamerami marki Mobotix jest do pobrania za darmo i można ją wykorzystać do obsługi kamery SeSys Torch. Kamera SeSys Torch jest kompaktowym urządzeniem gotowym do błyskawicznej instalacji – bez dodatkowego oprogramowania i sprzętu.

Więcej...


szukaj
HiRes

5 Megapixele

2048 x 1536 software zoom
Panorama

Dowolny kadr

możliwy każdy format obrazu

30 obrazów/s

VGA (640x480) 12 F/s MEGA

Wirtualny PTZ

cyfrowy pan-tilt-zoom
Tylne oświetlenie

Backlight

elektr. migawka brak mechaniki

Wewn. DVR

wewn. karta SD zewn. sieciowo
Win/Linux/Mac

Nagrywanie

przez sieć na PC aż do 1 TB
Głośnik i mikrof.

Audio

dwukierunkowe przez IP
Klient SIP wideo

Telefonia IP

alarmowanie zdalny nadzór

Detekcja ruchu

wiele okien precyzja pixela
IP65

Zewnętrzna

-30° ... +60° C bez ogrzewania
IEEE 802.3af

PoE

zasilanie po UTP nawet zimą
bez elem.ruchom.

Wytrzymała

obudowa wzmocn. włóknem szklanym
MxCC

Bez opłat

Oprogramowanie Zarządzające