Strona główna » Archiwum nowości » Nowości 2013

Archiwum wiadomości: 2013

10.12.2013 | Linc Polska na spotkaniach partnerskich w MOBOTIX

W dniach 21-23 października oraz 18-20 listopada br. przedstawiciele Linc Polska Sp. z o.o. wzięli udział w międzynarodowych spotkaniach partnerów marki Mobotix- VIP IPC oraz IPC. Oba spotkania miały miejsce w siedzibie firmy Mobotix w Langmeil w Niemczech. Uczestniczyli w nich czołowi partnerzy Mobotix z całego świata.

Więcej...


10.12.2013 | Nowy produkt - MX-Overvoltage-Protection

MX-Overvoltage-Protection-Box-RJ45/-LSA to produkt chroniący sieci teleinformatyczne przed przepięciami. Jest on przeznaczony do montażu wewnątrz uchwytu kamery. Dostępny w dwóch wariantach: MX-Overvoltage-Protection-Box-LSA łączący kabel sieciowy kamery z 8-żyłową instalacją sieciową lub MX-Overvoltage-Protection-Box-RJ45 łączący kabel sieciowy kamery z dalszym sieciowym przewodem instalacyjnym.

Więcej...


10.12.2013 | Kolejne kamery 5 Mega już dostępne

Q25M, M25M, D25M oraz wideodomofon IP T25M

Nowe kamery mają lepszą rozdzielczość  5 Megapikseli (obraz na żywo i rejestracja 3,1 Mega), czułość oraz odświeżanie, czyli priorytetowe parametry jeśli chodzi o bezpieczeństwo.

Wprowadzenie 5-megapikselowego przetwornika (5 Mega) znacznie poprawia jakość oraz szczegółowość obrazu, która jest lepsza o 27 procent. Zwiększa się również wrażliwość na światło- czynnik odgrywający kluczową rolę w wizyjnych systemach bezpieczeństwa. Wraz z ulepszoną funkcją zoomu kamery Mobotix gwarantują teraz większą elastyczność w trakcie codziennego użytkowania.

Więcej...


08.11.2013 | Dowolna kamera SeSys Torch +iPad mini Gratis

Kupując dowolną kamerę SeSys Torch, otrzymasz iPad mini 16GB 3G GRATIS. Doskonale nadaje się on do obsługi kamer SeSys Torch. Dodatkowo aplikacja MobotixApp do zarządzania kamerami marki Mobotix jest do pobrania za darmo i można ją wykorzystać do obsługi kamery SeSys Torch. Kamera SeSys Torch jest kompaktowym urządzeniem gotowym do błyskawicznej instalacji – bez dodatkowego oprogramowania i sprzętu.

Więcej...


14.10.2013 | Filtr LPF dla systemów ANPR

W systemach rozpoznawania tablic rejestracyjnych, bardzo istotne jest zniwelowanie prześwietlania obrazu spowodowanego światłami nadjeżdżającego samochodu. Aby zapobiec takim sytuacjom firma Mobotix w swojej ofercie posiada kamery, które mogą zostać wyposażone w przetwornik obrazu z filtrem dolnoprzepustowym –  LPF. Dzięki temu kamery Mobotix w połączeniu z dodatkowym oprogramowaniem CarReader są idealnym rozwiązaniem do automatycznego rozpoznawania tablic rejestracyjnych.

Więcej...


14.10.2013 | Filtr polaryzacyjny dla kamer MOBOTIX

Firma Mobotix wprowadziła dla swoich kamer z serii M15D oraz S15D filtr polaryzacyjny. Zapewnia on wyeliminowanie oślepiających odbić światła od różnego typu powierzchni np. szkła, dzięki czemu możliwe jest zobaczenie osoby znajdującej się pod drugiej stronie szyby budynku lub samochodu.

Więcej...


23.09.2013 | Belgijskie piwo pod okiem kamer Mobotix

Kolejny raz w Poznaniu odbywają się Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych Polagra-Food. Spotkają się tam producenci, dystrybutorzy, kupcy, handlowcy, hurtownicy, sprzedawcy detaliczni, technologowie i pozostałe osoby związane z branżą spożywczą. Stoisko z piwem belgijskim przez cały czas monitorowane jest przez kamery Mobotix. Zobacz obraz "na żywo".

Więcej...


05.09.2013 | Zobacz nas na...

Już wkrótce nasza firma będzie prezentowała rozwiązania Mobotix na wielu branżowych spotkaniach i wystawach. Zaprezentujemy na nich "na żywo" rozwiązania marki Mobotix, ich przykładowe zastosowania oraz najnowsze produkty. Będzie to także okazja do spotkania i uzyskania odpowiedzi na wszelkie nurtujące Państwa pytania. 

Więcej...


19.09.2013 | Mobotix na targach TRANSEXPO

ZWszystko, co związane z transportem zbiorowym można będzie znaleźć w Targach Kielce na Międzynarodowych Targach Transportu Zbiorowego TRANSEXPO od 17 do 19 września. To największa tego typu impreza w Europie Środkowo – Wschodniej. Na liście wystawców tych targów znajdują się liderzy rynku z Polski i zagranicy. W tym roku swój potencjał zaprezentuje 120 firm z Niemiec, Szwecji, Holandii, Austrii, Turcji, Hiszpanii, Francji, Belgii i Polski.

Zapraszamy do Hali C, stoisko C_33


16.09.2013 | Sprawdź jakie nowości oferuje Mobotix!

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w asortymencie naszej firmy. Wszelkie szczegóły na temat prezentowanych produktów prezentowanych w katalogu, jaki można pobrać poniżej dostępne są również na naszej stronie. Zapraszamy do lektury!

button

05.09.2013 | Kamera SeSys Torch - rozwiązanie do czasowego monitoringu

Kamera SeSys Torch, to rozwiązanie łączące wszystkie zalety kamery Mobotix wzbogacone o elementy dające temu rozwiązaniu pełną autonomiczność i mobilność.

Kamera Torch może być podłączona do zasilania lub czasowo pracować na wbudowanej baterii, a łączność 3G oraz Wi-Fi pozwalają na łatwy dostęp do obrazów "na żywo" oraz nagranych z każdego miejsca na świecie. 

Więcej...


04.09.2013 | Firma MOBOTIX zanotowała 15% wzrost przychodów – wyniki finansowe

Mobotix AG producent wysokiej rozdzielczości, sieciowych systemów zabezpieczeń ogłosił skonsolidowane wyniki finansowe za trzeci kwartał roku podatkowego i pierwsze dziewięć miesięcy roku obrotowego 2012/2013 (od 1 października do 30 czerwca 2013r.).
 
Więcej...


szukaj
HiRes

5 Megapixele

2048 x 1536 software zoom
Panorama

Dowolny kadr

możliwy każdy format obrazu

30 obrazów/s

VGA (640x480) 12 F/s MEGA

Wirtualny PTZ

cyfrowy pan-tilt-zoom
Tylne oświetlenie

Backlight

elektr. migawka brak mechaniki

Wewn. DVR

wewn. karta SD zewn. sieciowo
Win/Linux/Mac

Nagrywanie

przez sieć na PC aż do 1 TB
Głośnik i mikrof.

Audio

dwukierunkowe przez IP
Klient SIP wideo

Telefonia IP

alarmowanie zdalny nadzór

Detekcja ruchu

wiele okien precyzja pixela
IP65

Zewnętrzna

-30° ... +60° C bez ogrzewania
IEEE 802.3af

PoE

zasilanie po UTP nawet zimą
bez elem.ruchom.

Wytrzymała

obudowa wzmocn. włóknem szklanym
MxCC

Bez opłat

Oprogramowanie Zarządzające